top of page

Mağaza Politikası

Müşteri Hizmetleri

Bünyemizle ilgili her hangi bir durumda iletişime geçmek isterseniz sitemizin canlı desteği ile, sosyal medya hesaplarımız üzerinden ve mail adreslerimize dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. İletişim bölümünde verilen bilgiler aracılığıyla insansanat'tan bilgi ve destek alabilirsiniz.

Gizlilik ve Güvenlik

insansanat, müşterilerine daha güvenli bir sanal alışveriş ortamı sunmak için aşağıdaki gizlilik ve güvenlik politikalarına uyar ve uyulmasını şart koşar. Bu doğrultuda, işbu insansanat Gizlilik Politikası, üyelerimizin kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile tamamen uyumlu bir şekilde işlenmesi ve kullanıcılarımızı bu bağlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

E-posta adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir taraf nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, belirli zamanlarda yeni ürün, kampanya tanıtımları ve insansanat.com ve insansanat ürünleriyle ilgili bilgilendirmelerde kullanılacaktır.

Bize verdiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer müşteriler, kişiler ya da tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde saklanmamakta ve kredi kartı bilgileriniz hiçbir zaman sizden istenmeyecektir. Bu bilgiler sadece satın alma sürecinde bankadan ödeme onayı alımında aracı ödeme kuruluşu tarafından kullanılacaktır. Kredi kartı bilgileriniz, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara ikili bağlantılarla iletilecektir.

www.insansanat.com ‘da satın alma sürecinin tüm aşamaları güvenlik altına alınmıştır.

Sitemizin tüm sayfaları geçerli güvenlik sertifikalarıyla koruma altına alınmıştır. Web sitemizin adresinin önünde yazan ifadenin “http://” değil de, “https://” şekilde yazması veri aktarım protokolünün güvenli olduğunu simgeler. Ayrıca adres çubuğunuzun sol tarafında bulunan kilit işaretine tıkladığınızda sitenin güvenlik ve sertifika durumunu inceleyebilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerinizin bankaya aktarılması sürecindeki güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan bankanın POS sistemine  aktarmaktadır, e-posta ve ya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Anlık olarak gerçekleştirilen işlem sonucu kart bilgilerinize tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.
Ayrıca insansanat.com 'da aracı ödeme kuruluşu ile çalışılır ya da bir diğer ödeme yöntemi olarak havale/Eft ile yapılan ödemeler için müşteri tarafından manuel olarak işlem gerçekleştirilir.

Toptan Satış

insansanat talep edilmesi durumundan toptan satış gerçekleştirebilir. Toptan satış talepleri için mutlaka müşteri hizmetleriyle görüşerek bilgi alınması gereklidir.

insansanat siyah logo

Sanatı Üstünde Taşı

bottom of page